Ga naar de inhoud
Home » Tournament 2024 » U17 » Schedule

Schedule

Maandag 1 april 2024

115 - 35
U17
2024
Sporthal Gomarus College

BBC Rozenbeka vs TIBU Basket Academy

92 - 51
U17
2024
Sporthal Gomarus College

OKK Sloboda Tuzla vs EWE Baskets

63 - 66
U17
2024
Sporthal Gomarus College

Copenhagen Red Devils vs BV Groningen

83 - 95
U17
2024
Sporthal Gomarus College

BS Tornado vs BA Utrecht

Zondag 31 maart 2024

43 - 67
Poule B
2024
Sporthal Gomarus College

OKK Sloboda Tuzla U17 vs Basketbal Academy Utrecht U17

39 - 78
Poule A
2024
Sporthal Gomarus College

BBC Rozenbeka U17 vs BV Groningen U17

83 - 62
Poule B
2024
Sporthal Gomarus College

BS Tornado U17 vs EWE Baskets U17

24 - 74
Poule A
2024
Sporthal Gomarus College

TIBU Basketball Academy U17 vs Copenhagen Red Devils U17

45 - 67
U17
2024
Sporthal Gomarus College

Copenhagen Red Devils vs BS Tornado

46 - 80
U17
2024
Sporthal Gomarus College

BV Groningen vs BA Utrecht

33 - 79
U17
2024
Sporthal Gomarus College

BBC Rozenbeka vs OKK Sloboda Tuzla

27 - 78
U17
2024
Sporthal Gomarus College

TIBU Basket Academy vs EWE Baskets

Zaterdag 30 maart 2024

44 - 79
Poule A
2024
Sporthal Gomarus College

BBC Rozenbeka U17 vs Copenhagen Red Devils U17

47 - 71
Poule B
2024
Sporthal Gomarus College

BS Tornado U17 vs Basketbal Academy Utrecht U17

17 - 62
Poule A
2024
Sporthal Gomarus College

TIBU Basketball Academy U17 vs BV Groningen U17

72 - 70
Poule B
2024
Sporthal Gomarus College

EWE Baskets U17 vs OKK Sloboda Tuzla U17

30 - 50
Poule A
2024
Sporthal Gomarus College

TIBU Basketball Academy U17 vs BBC Rozenbeka U17

46 - 69
Poule B
2024
Sporthal Gomarus College

OKK Sloboda Tuzla U17 vs BS Tornado U17

57 - 61
Poule A
2024
Sporthal Gomarus College

BV Groningen U17 vs Copenhagen Red Devils U17

86 - 43
Poule B
2024
Sporthal Gomarus College

Basketbal Academy Utrecht U17 vs EWE Baskets U17

Referee & Jury schedule U17

DatumGameTijd Referee Jury
BBC Rozenbeka U17 vs Copenhagen Red Devils U17 H. Zuidema
S. Zuidema
Basketbal Academy Utrecht U17
BS Tornado U17 vs Basketbal Academy Utrecht U17 H. Zuidema
S. Zuidema
Stevnsgade Basket U17
TIBU Basketball Academy U17 vs BV Groningen U17 A. Algera
H. van Leeuwen
EWE Baskets U17
EWE Baskets U17 vs OKK Sloboda Tuzla U17 D. IJselstein
W. Mijnders
BV Groningen U17
TIBU Basketball Academy U17 vs BBC Rozenbeka U17 G.J. Swaving
W. Mijnders
EWE Baskets U17
OKK Sloboda Tuzla U17 vs BS Tornado U17 D. IJselstein
G. Krook
BBC Rozenbeka U17
BV Groningen U17 vs Copenhagen Red Devils U17 D. IJselstein
G.J. Swaving
Basketbal Academy Utrecht U17
Basketbal Academy Utrecht U17 vs EWE Baskets U17 H. van Leeuwen
W. Mijnders
BV Groningen U17
OKK Sloboda Tuzla U17 vs Basketbal Academy Utrecht U17 E. Durieux
H. van Leeuwen
BV Groningen U17
BBC Rozenbeka U17 vs BV Groningen U17 H. van Leeuwen
S. van Dale
Basketbal Academy Utrecht U17
BS Tornado U17 vs EWE Baskets U17 B. Vogel
W. Mijnders
Stevnsgade Basket U17
TIBU Basketball Academy U17 vs Copenhagen Red Devils U17 K. Hollander
S. van Dale
EWE Baskets U17
Copenhagen Red Devils vs BS Tornado E. Durieux
W. Mijnders
BV Groningen U15
BV Groningen vs BA Utrecht H. van Leeuwen
W. Mijnders
Winner previous game
BBC Rozenbeka vs OKK Sloboda Tuzla G. Arends Slijters
W. Roelfes
Winner previous game
TIBU Basket Academy vs EWE Baskets G. Arends Slijters
K. Hollander
Winner previous game
BBC Rozenbeka vs TIBU Basket Academy W. Mijnders
W. Roelfes
EWE Baskets U17
OKK Sloboda Tuzla vs EWE Baskets H. van Leeuwen
M. Roelfes
Winner previous game
Copenhagen Red Devils vs BV Groningen H. van Leeuwen
W. Mijnders
Winner previous game
BS Tornado vs BA Utrecht H. van Leeuwen
W. Mijnders
Winner previous game